نکات مهم در رابطه با خرید ملک در ترکیه

نکات مهم در رابطه با خرید ملک در ترکیه

نکات مهم در رابطه با خرید ملک در ترکیه

یکی از ساده ترین روش های اخذ اقامت ترکیه سرمایه گذاری در این کشور و خرید ملک در ترکیه است. البته افرادی که قصد خرید ملک در این کشور را دارند باید همواره نکات مهمی را مورد توجه قرار دهند تا در انجام این کار با مشکل خاصی مواجه نشوند. در این مقاله سعی کرده ایم تا این نکات مهم را بیان کنیم. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید ملک در این کشور را دارید توصیه می کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

هنگام خرید ملک در ترکیه باید چه نکاتی را مورد توجه قرار دهیم؟

در سال های اخیر در قوانین خرید ملک در ترکیه تغییرات قابل توجهی ایجاد شده است تا افراد خارجی بتوانند با شرایطی ساده تر در این کشور صاحب خانه شوند. در این مقاله مهمترین نکات که هنگام خرید ملک در ترکیه باید مورد توجه قرار دهید تا در انجام آن دچار اشتباه و سردرگمی نشوید را برای شما جمع آوری نموده ایم زیرا امروزه برخی از افراد سودجو از این شرایط سو استفاده می کنند و کلاهبرداری های عظیمی در ترکیه در این زمینه رخ داده است.

  • برای جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در رابطه خرید ملک در ترکیه و جلوگیری از گیر افتادن به دام کلاهبرداران با وکیل و مشاور حقوقی که با قوانین خرید ملک در این کشور آشنایی کامل دارد مشورت کنید. در سال های اخیر قوانین خرید ملک در این کشور دست خوش تغییرات قابل توجهی شده است، پس برای این منظور با احتیاط عمل کنید و با وکیل و مشاور آگاه مشورت نمایید.
  • نکته دیگر در رابطه با این موضوع محدودیت های خرید ملک در این کشور است. بیش از سی هکتار از زمین های ترکیه به طور قانونی قابل خرید و فروش نیستند. همچنین در برخی از مناطق ترکیه خرید ملک توسط افراد خارجی ممنوع می باشد. برای خرید ملک در ترکیه وجه پرداختی را در وهله نخست از طریق سیستم بانکی انتقال دهید در غیر این صورت از فرد دریافت کننده وجه رسید دریافت تحویل بگیرید و به طور همزمان در اداره ثبت املاک ترکیه ملک خریداری شده را به نام خود انتقال دهید. یکی دیگر از مهمترین نکات این است که باید وجه را به دلال ها، واسطه ها یا بنگاهی ها پرداخت نکنید.
  • قبل از پرداخت قیمت ملک مطمئن شوید ملک مورد نظر هیچ گونه بدهی ندارد و همچنین از این موضوع که ملک در رهن بانک یا شخص دیگری نباشد اطمینان حاصل کنید. حتماً سعی کنید ملکی که قصد خرید آن را دارید از نزدیک مشاهده کرده و ملک را با مشخصات سند ملک مطابقت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by