معرفی منطقه آتاشهیر استانبول

معرفی منطقه آتاشهیر استانبول

هدف ما از نوشتن این مطلب آشنایی شما با منطقه آتاشهیر در قسمت آسیایی استانبول است.

منطقه ای که در چند سال اخیر رشد خوبی داشته و برای سرمایه گذاری گزینه خوبی می باشد. مهاجران زیادی از جمله هموطنان مان برای خرید خانه انتخابشان این منطقه بوده زیرا بیشتر خانه های آتاشهیر به صورت سیته هایی می باشد که دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و امکاناتی از قبیل استخر، رستوران، پارک بازی کودکان، سالن های ورزش، سوپر مارکت و … می باشند.

به طور کل در این منطقه امکانات رفاهی بسیار است و به دلیل نزدیک بودن به کادیکوی مرکزیت قسمت آسیایی تمام دسترسی ها از آتاشهیر به مناطق دیگر به راحتی می باشد.

معرفی منطقه آتاشهیر استانبول

از آتاشهیر برای رفتن به خیابان بغداد و اسکله بستاجی فاصله کوتاهی می باشد در کمتر از ۲۰ دقیقه می توانید برسید.

آتاشهیر به عنوان یکی از مناطق خوب استانبول است و دارای ۱۷ محله از جمله: آتاشهیر، ایچرنکوی، کوچوک بکال کوی، فرهات پاشا، کایش دائی، مصطفی کمال، نامیک کمال، اورنک، ینی چاملیجا، ینی صحرا و… می باشد. در استانبول بالای شهر و پایین تعریف نشده است، درهر منطقه چند محله وجود دارد که با توجه به موقعیتشان خوب یا متوسط بودنشان رده بندی شده.

برج های لوکس و محله اعیان نشین در قسمت غرب این منطقه و بلوار آتاشهیر واقع شده و در محله های دیگر قیمت های ملک مناسب تر می باشد.
بیشتر برج های لوکس وسیته های معروف در آتاشهیر توسط علی آقا اوغلوکه از تجار ثروتمند ترکیه می باشد ساخته شده.

مراکز خرید معروف در این منطقه پالادیوم، براندیوم، نووادا ( معروف ترین کوفته استانبول را در این مرکز خرید امتحان کنید)، واتر گاردن ( این مرکز به دلیل داشتن استخری که در آن رقص آب و آتش به نمایش گذاشته می شود توریست های بسیاری را به سمت خود کشانده) و اوپ تی موم می باشند.

از دیگر تعریف کردنی های این منطقه وجود یکی از بزرگترین شعبات میگروس در میدان آتاشهیر می باشد. بزرگترین پارک گیاه شناسی در این منطقه می باشد و روزانه بازدیدکنندگان بسیاری به این پارک می روند.

پارک های بسیار زیبا حتی برای پیک نیک رفتن در آتاشهیر می باشد.
رستوران های شیک ومعروف در آتاشهیر بسیار دیده می شود، برای خیلی از فیلم های معروف ترکی قسمت هایی در این منطقه و رستوران هایش فیلمبرداری شده.

در محله کوچوک بکال کوی بازارچه ای با نام کاپالی جاده می باشد، در این بازارچه از ریزترین تا بزرگترین احتیاجات زندگی پیدا می شود.
آتاشهیر منطقه ای آرام، با مردمی بسیار مهربان و خونگرم می باشد.

در صورتیکه متقاضی خرید ملک در منطقه آتاشهیر هستید میتوانید به وب سایت پروژه های ما در لینک زیر مراجعه کنید.

خرید آپارتمان در آتاشهیر

شما که قصد خرید خانه، تابعیت ترکیه، اجاره ملک، سرمایه گذاری و اقامت ترکیه را دارید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by