محله فنرباغچه یا فنرباحچه

محله فنرباغچه یا فنرباحچه

معرفی محله فنرباغچه یا محله فنرباحچه درکادیکوی استانبول

امروزه مسائل کاری و خصوصی در زندگی هر شخصی وجود دارد به همین دلیل زمانی که از بیرون به خانه می رویم به دنبال این هستیم کمی استراحت کنیم، که به آرامش برسیم.

اما نحوه دست یافتن به آرامش در تمام انسانها متفاوت است.

بعضی از ما خانه امان را در بالاترین طبقه یک برج انتخاب میکنیم و با نشستن در تراس ونوشیدن یک چای یا قهوه از دیدن غروب آفتاب که سایه ای بر روی دریا انداخته به آرامش میرسیم.

قدم زدن در کنار ساحل و نشستن در کافه های رو به دریا یک انتخاب دیگر است.

خیلی ها با قدم زدن در میان درختان سربه فلک کشیده و لذت بردن ازنمایش نورآفتاب که از بین این درختان، خودش را نمایان می کند به این آرامش می رسند.

بعضی دیگر با دوچرخه سواری در کنار ساحل و ورزش کردن این آرامش را به دست می آورند و…

فنرباغچه-استانبول
فنرباغچه-استانبول

اگر شما که قصد اقامت ترکیه و خرید خانه در ترکیه را دارید و به دنبال همچین گزینه ای برای زندگی هستید ما به شما محله فنرباحچه در کادیکوی را پیشنهاد می کنیم. محله ای که در عین نزدیکی به کادیکوی که مرکزقسمت آسیایی است برای شما آرام و جذاب است.

همسایگان شما در این محله خانواده های اجتماعی و قشر پولدار ترکیه هستند.

فانوس دریایی فنرباحچه خیابان کالامیش است که با رستورانهای لوکس و ویویی رو به دریا به صورت شبانه روز پذیرای مشتریان زیاد با ماشین های لوکس شان است.

از مزایای دیگر این محله نزدیکی و دسترسی راحت به خیابان بغداد است شما حتی بدون ماشین می توانید از فروشگاههای معروف خیابان بغداد خرید کنید یا به هر نقطه از قسمت آسیایی که بخواهید بروید آسان ترین و سریع ترین راه قابل دسترس شماست.

این محله برای هر سنی جذابیت و زیبایی دارد. پارک فنر باحچه رازی پنهان در این منطقه است و برای میل کردن یک صبحانه در صبح روز تعطیل بهترین انتخاب است.

در این محله برج های شیک با ویو دریا بسیار است، در اطراف این ساختمان ها فروشگاههای بسیار برای راحتی ساکنین وجود دارد. این محله از هر زاویه که نگاه کنید برای شما آوارنده شادی در کنار آرامش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by