خرید ملک در خیابان بغداد جادسی استانبول

خرید ملک در خیابان بغداد جادسی استانبول

خرید خانه در خیابان بغداد استانبول

کسانی که به استانبول زیاد سفر می کنند حتما نام خیابان بغداد را شنیده اند. خیابان بغداد بی شک یکی از زیباترین، لوکس ترین و پرجاذبه ترین خیابان های استانبول می باشد.

این خیابان با طول ۱۴ کیلومتر طولانی ترین خیابان استانبول و حدفاصل مناطق مال تپه و کادیکوی در قسمت آسیایی استانبول قرار گرفته است. در امتداد این خیابان درختهای چنار قطور و قدیمی با برگهای سبز و پهنشان سایه بر این خیابان پر زرق و برق انداخته اند و فضای خیابان را خیلی با صفا و دل انگیز کرده اند. با پیاده روی در این خیابان و تنفس هوای سالم و پر از اکسیژن گذشت زمان را احساس نکرده و احساس خستگی نخواهید کرد و اگر ده بار این خیابان را بالا و پایین بروید ولی باز برایتان جذاب خواهد بود.

این خیابان برای ما ایرانی ها یادآور خیابان ولی عصر تهران است. تقریباٌ بیشتر برندهای معروف پوشاک جهان در این خیابان شعبه دارند و از این نظر برای خانم ها بسیار جذاب و دیدنی می باشد. در این خیابان انواع و اقسام کافه و رستوران های لوکس هست که با ارائه انواع و اقسام غذاهای لذیذ و با کیفیت و سرویس مناسب همواره مملو از مشتری است. از رستوران ها و کافه های خوب در خیابان بغداد می توان به رستورانهای هپی مون، میدپوینت، دیوان، بیگ شف و مودا اشاره کرد.

سطح زندگی مردم در منطقه کادیکوی

وقتی که شما در این خیابان قدم می زنید به شما حال و هوای پیاده روی در یکی از خیابانهای اروپا دست خواهد داد. اهالی خیابان بغداد دارای فرهنگ متفاوتی هستند و هنوز فرهنگ اروپایی زمانی که استانبول پایتخت امپراطوری روم شرقی بود در مردمان این منطقه حفظ شده است و شما با قدم زدن در این خیابان این فرهنگ را در ظاهر ، نحوه پوشش و آداب معاشرت آنها درک خواهید کرد.

سطح زندگی و فرهنگ ساکنین خیابان بغداد بالا است واکثریت اهالی خیابان بغداد طرفدار حزب آتاترک هستند و به ندرت شما خانمی با پوشش اسلامی در خیابان بغداد مشاهده خواهید کرد. در هر ساعتی از شبانه روز این خیابان زنده و در حال جنبش و تکاپو است و در تمام ایام سال خصوصاٌ در ایام تابستان پذیرای مسافران و گردشگران از اقصی نقاط دنیا می باشد.

نمایی از خیابان بغداد جادسی استانبول
نمایی از خیابان بغداد جادسی استانبول

خیابان بغداد به موازات جاده ساحلی است وکوچه های سمت جنوبی خیابان بغداد همگی به ساحل منتهی می شوند و خیابان بغداد فاصله چندانی تا نوار ساحلی ندارد و در بعضی نقاط این فاصله به کمتر از ۲۰۰ متر می رسد. کوچه های منتهی به ساحل هم خیلی زیبا هستند و با درختان بلند و شیب ملایمی که بسمت ساحل دارند بسیار زیبا هستند و خانه های موجود در این کوچه ها جزء گرانترین خانه های استانبول می باشند.

کوچه بارها در خیابان بغداد استانبول

بارلار سکاک معروفترین کوچه ای است که خیابان بغداد را به ساحل وصل می کند. یک سر این کوچه فروشگاه بزرگ میگروس جاده بوستان و سر دیگر آن رستوران هپی مون در خیابان بغداد است و در داخل کوچه انواع و اقسام بار ، کافه و رستوران های دریایی موجود است و بخصوص در شبها مکان بسیار مناسبی برای تفریح و گذراندن اوقات خوش برای شما خواهد بود.

پرجنب و جوش ترین قسمت خیابان بغداد در امتداد محله سوآدیه می باشد که یکی از بهترین و گرانترین نقاط استانبول است. نزدیکی خیابان بغداد و محله سوآدیه به ساحل امکان بسیار خوبی را برای ساکنان آن جهت لذت بردن از آب و هوای خوب، مناظر دریای مرمره و جزایر پرنس و همچنین گذراندن اوقاتی را جهت رفع خستگی کار روزانه، دوچرخه سواری و پیک نیک کردن فراهم آورده است.

خرید خانه در خیابان بغداد استانبول

شما با خرید خانه ای در خیابان بغداد هم صاحب یک نقطه ارزشمند از استانبول شده اید و هم از زندگی در کنار ساحل زیبای دریای مرمره و جاذبه های یکی از لوکس ترین خیابان های استانبول لذت خواهید برد. در سایر نقاط استانبول شما امکان خرید خانه با قیمت ارزان تری را در پروژه های متعددی که ساخته شده دارید و همچنین شرایط پرداخت بصورت اقساط هم برای شما وجود دارد ولی در خیابان بغداد بدلیل مرغوبیت منطقه و محدودیت جا خبری از پروژه های عریض و طویل نیست و شرایط پرداخت بصورت اقساط وجود ندارد ولی در عوض شما ملکی را خریداری می کنید که مثل طلا می ماند و هر زمان که خواستید آن را بفروشید کافیست اراده کنید ولی در پروژه های ساختمانی مناطق دیگر شاید صاحب اول و آخر خانه خریداری شده خودتان باشید.

خیابان بغداد جادسی استانبول
خیابان بغداد جادسی استانبول

شمال و جنوب خیابان بغداد استانبول

خانه های خیابان بغداد یا به قول ترکها باغداد جاددسی به دو قسمت شمال یا بالای خیابان و جنوب یا سمت ساحل تقسیم می شوند. خانه های بالای خیابان بغداد دارای قیمت مناسب تری هستند و فاصله آنها تا ساحل بیشتر است و در بعضی خانه ها از طبقه دهم به بالا دارای دید دریا هم می باشند در عوض خانه های پایین خیابان بغداد دارای قیمت هایی به مراتب بیشتر، فاصله بسیار نزدیک به ساحل و دید دریا در اکثر آنها می باشد.

خرید خانه در پایین و بالای خیابان بغداد اهمیت چندانی ندارد چون شما بهرحال در هر دو حالت از زیباییها و جاذبه های خیابان بغداد بطور یکسان منتفع خواهید شد و فقط فاصله خانه شما تا ساحل می ماند که آن هم شما که در بالای خیابان خانه دارید یک مقدار پیاده روی بیشتری خواهید کرد که به نفع سلامتی تان خواهد بود.

در هر حال چه در پایین خیابان بغداد چه در بالای خیابان بغداد شما خانه بخرید در هرصورت برنده خواهید بود چون صاحب یک لوکیشن با ارزش از استانبول و کشور ترکیه شده اید و هر موقع خواستید می توانید به راحتی آن را بفروشید، چون مال شما یک مال با ارزش و مرغوب است.

دوستانی که هدفشان از خرید خانه در این منطقه اخذ شهروندی و گرفتن پاسپورت و اجاره دادن ملک موردنظر باشد هم باز درآمد خوبی از محل اجاره خانه خریداری شده نصیبشان خواهد شد بطوری که در بالای خیابان بغداد میانگین حداقل اجاره یک واحد مسکونی سه هزار لیر و در پایین خیابان بغداد بین چهار هزار تا هشت هزار لیر می باشد.

اوقات فراغت در منطقه

اگر توان خرید خانه های با منظره دریا را دارید ما خرید آنها را به شما توصیه می کنیم چون بسیار زیبا و دلنشین هستند و تماشای مناظر زیبای دریا به شما آرامش خاصی خواهد داد ولی اگر خانه شما دارای منظره دریا نیست و خانه شما در بالای خیابان بغداد است این نکته مهم نیست. شما می توانید با خرید صندلی های مسافرتی از فروشگاههای میگروس و کارفور به قیمت مناسب و اندکی پیاده روی تا ساحل، غروب ها در کنار ساحل بنشینید و از تماشای غروب آفتاب در نوار ساحلی لذت ببرید.

در نوار ساحلی چمن کاری صورت گرفته و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری بصورت مجزا در امتداد نوار ساحلی تعبیه شده است. با پیاده روی یا دوچرخه سواری و یا نشستن بر روی چمن های نوار ساحلی، استنشاق هوای سالم و تماشای منظره دریا و جزایر پرنس اوقات خوش و مفرحی را تجربه خواهید کرد که شاید این امکان فقط با خرید ملک در منطقه سوآدیه و خیابان بغداد برای شما فراهم گردد و در سایر نقاط از این امکان محروم خواهید ماند.

دسترسی های خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد از لحاظ دسترسی ها موقعیت فوق العاده استثنائی دارد. خط متروی مارمارای بطول ۱۱۰ کیلومتر و ۴۳ ایستگاه که منطقه گبزه در شرق استانبول را به منطقه هالک علی در غرب استانبول را بهم وصل می کند و پل ارتباطی ریلی قسمت اروپایی و آسیایی استانبول می باشد، به موازات خیابان بغداد قرار دارد و شما در هر نقطه از خیابان بغداد که باشید در فاصله چند دقیقه ای از یکی از ایستگاههای خط متروی مارمارای هستید و این یکی از نقاط قوت مهم این خیابان می باشد.

بفاصله هر یک دقیقه یک دلموش زرد رنگ(تاکسی ون) و بفاصله هر پنج دقیقه اتوبوس های دو طبقه خط ۱۶D و خط ۴ از خیابان بغداد می گذرند. دلموش های زرد رنگ حدفاصل کادیکوی تا اسکله بستانجی و اتوبوس های ۱۶D و ۴ حدفاصل کادیکوی و پندیک تردد می کنند.

اگر شما بخواهید با اتومبیل شخصی خود به نقاط دیگر استانبول بروید اتوبان E5 در فاصله ده دقیقه ای و Çevreyolu در انتهای خیابان بغداد قرار دارد و شما به راحتی به تونل اوراسیا و بقیه نقاط دسترسی خواهید داشت.

از نقاط قوت دیگر این منطقه می توان به وجود اسکله بستانجی در فاصله چند دقیقه ای با پای پیاده از آن اشاره کرد که شما از طریق آن میتوانید به جزایر پرنس و سایر نقاط سفر دریایی داشته باشید. همچنین به خط متروی بستانجی –دودولو می توان اشاره کرد که در آینده نزدیک این منطقه را به آتاشهیر وصل خواهد کرد.

در کل این خیابان هم از لحاظ دسترسی ها به سایر نقاط و هم از لحاظ وسایل نقلیه عمومی دارای موقعیت فوق العاده و استثنائی است و دسترسی شما به سایر نقاط بسیار سهل و آسان خواهد بود.

جمع بندی

با توجه به موارد بالا اگر قصد سرمایه گذاری در ملک، اخذ شهروندی و یا زندگی در استانبول را دارید ما به شما قویاٌ خیابان بغداد و منطقه سوآدیه را پیشنهاد می کنیم.

کافی است که یک بار به خیابان بغداد بیایید و یا چند روزی در یکی از هتل های منطقه سوآدیه سکنی گزینید. آن موقع به حرفهای ما پی خواهید برد. خیابان بغداد و منطقه سوآدیه جزء گرانترین و با ارزشترین نقاط کشور ترکیه هستند و شما با خرید خانه در این منطقه پشیمان نخواهید شد. هم در یک محله خوب و ارزشمند خانه خریده اید، هم جاذبه های بینظیر خیابان بغداد و ساحل دریای مرمره و هم زندگی در کنار انسانهای با کیفیت و دارای فرهنگ و تمدن بالا را تجربه خواهید کرد.

تیم ما در زمینه فروش ملک های بغداد تخصص دارد و بیش از ۱۲سال است که در این زمینه فعالیت داریم. ایرانیان زیادی را با این منطقه آشنا کرده ایم و توانسته ایم خدمات قابل توجهی را ارائه دهیم.

اگر قصد خرید ملک در خیابان بغداد استانبول را دارید، با ما تماس بگیرید و مشاوره ای منطقی و اصولی داشته باشید. منتظر دیدار شما در دفترمان در خیابان بغداد استانبول هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by