خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک ارزان در استانبول

دولت ترکیه برای جذب سرمایه میزان سرمایه گذاری را کاهش داد و با استقبال بسیاری از خارجیان مواجه شد. اما این کاهش میزان سرمایه به احتمال زیاد بطور موقت میباشد و دوباره افزایش و تغییر پیدا خواهد کرد.

خرید ملک در کشور ترکیه برای کسانی که تمکن مالی دارند، یا با راه اندازی کسب و کار در این کشور وضعیت ثابتی پیدا کرده باشند، خوب می باشد. زیرا در کشور ترکیه به خصوص شهر های بزرگ مانند استانبول هزینه ها بالا می باشد.

در حال حاضر برای خارجیانی که ملک های زیر ۲۵۰ هزار دلار خریداری می کنند این قانون وضع گردیده که بعد از ۵ سال به آنها تابعیت این کشور داده می شود، اما هیچ تضمینی برای سال های آینده در این زمینه وجود ندارد.

اشخاصی که در کشور ترکیه سند ملک بالای ۲۵۰ هزار دلار به نامشان باشد،  علاوه بر خود، برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می تواند شهروندی این کشور را بگیرد.

خرید ملک ارزان در ترکیه

خرید ملک های ارزان در کشور ترکیه را به شما پیشنهاد نمی کنیم. هیچ ارزانی در هیچ کجای دنیا بدون دلیل نمی باشد.

در کشور ترکیه ملک هایی که دارای مشکل هستند بسیار است و با توجه به اقدام خرید خانه در این کشور توسط خارجی ها به خصوص ایرانیان، هستند کسانی که ندانسته در دام این ملک ها گرفتار شده اند.

امکان خرید ملک با هر بودجه ای در کشور ترکیه امکان پذیر می باشد اما سند ملک، موقعیتی که در آن قرار دارد، امکانات، دسترسی های آن از جمله موارد حائز اهمیت می باشد.

قیمت ملک در ترکیه

قیمت خانه های ترکیه بر اساس دسترسی به مرکز شهر و تعداد اتاق های خواب تعیین می گردد

در شهر استانبول هر منطقه دارای چند محله می باشد که هر منطقه ای بر اساس کیفیت محله هایش به سه دسته خوب ، متوسط و ضعیف تقسیم بندی گردیده .

زمانی که یک ملک چیزی برای جلب مشتری نداشته یا مشکل داشته باشد قطعا ارزشی نخواهد داشت و سرمایه گذاری در این املاک به معنای از دست دادن سرمایه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by