خرید خانه ارزان در ترکیه

خرید خانه ارزان در ترکیه

چرا باید خرید خانه ارزان در ترکیه نکنیم ؟

این خانه ها و آپارتمان ها بخصوص در شهر های بزرگ در مناطق بومی نشین استانبول یا انکارا یا هر شهر دیگری از ترکیه قرار دارد

و طبیعتا پذیرش اشخاص خارجی در مناطق بشدت بومی که ارتباط و فرهنگ خاصی بین آنهاست حداقل در ابتدای مهاجرت و اقامت ترکیه کار ساده ای نیست همچنین این خانه ها در شهرک های مسکونی قرار ندارد و طبیعتا از امکاناتی مانند نگهبانی ۲۴ ساعته ،باشگاه ، رستوران ،دسترسی مناسب ،بیمارستان برخوردار نیستند.

لذا در انتخاب خانه یا آپارتمان باید کاملا دقت کنید و نکته مهم دیگر روند گرفتن سند در خانه های ارزان ترکیه این است که شما زمانی که حدود ۲ ماه تا اعلام جواباستعلام از انکارا باید منتظر باشید.

مواردی که باید در موقعیت خانه در ترکیه دقت کنید، عدم وجود مناطق نظامی در نزدیک خانه می باشد که ممکن است پروزه دریافت سند را دچار مشکل نماید.

در پایان باز تاکید میکنیم در زمان انتخاب خانه دقت کنید تا صرفا خرید خانه ارزان در ترکیه شما را وسوسه به خرید ملک در ترکیه نکند.

نکات مهم در خرید خانه ارزان در ترکیه

یکی از دلایلی که متقاضیان به دنبال خرید خانه ارزان در ترکیه هستند این است که به آنها اطلاعات نادرستی اعلام شده است، یکی از این اطلاعات نادرست تلاش برخی شرکت ها برای ارزان نشان دادن املاک در ترکیه می باشد، در اینجا به صراحت به شما اعلام می کنیم که املاک در ترکیه ارزان نیستند، املاک ترکیه در مقایسه با رقبای خود در حاشیه دریای مدیترانه بسیار ارزان است اما در مقیاس کلی در جامعه جهانی املاک ترکیه ارزان نمی باشند.

برای مثال اگر کسی قصد خرید ملک در اسپانیا، پرتغال یا جنوب فرانسه را داشته باشد، ما به آنها ترکیه را توصیه می کنیم زیرا با کیفیت بهتر ملک ارزان تری را خواهند خرید، ولی اگر شما به دنبال خرید ملک ارزان در ترکیه هستید و مقایسه ای با اروپا انجام نمی دهید، چون به زندگی در اروپا فکر نمی کنید، ما توصیه می کنیم که ملک مورد نظر خود را در ایران خریداری کنید نه در ترکیه.

دلیل دیگر ارائه اطلاعات نادرست در خصوص مسئله کار در ترکیه می باشد، بسیاری از متقاضیان ما بر این تصور بودند که با خرید خانه در ترکیه به راحتی می توانند در ترکیه کار کنند و به این ترتیب هزینه های زندگی در ترکیه را فراهم نمایند.

ولی متاسفانه به دست آوردن شغل مناسب در ترکیه برای خارجیان دشوار می باشد.

لطفا توجه کنید که خارجیان در ترکیه مجاز به کار کردن نیستند و اگر شما سرمایه قابل توجهی برای راه اندازی  یک بیزینس در ترکیه را ندارید

تا از این طریق مجوز های لازم را تهیه کنید برای موضوع شغل با مشکل جدی روبرو خواهید شد.

در صورتیکه میخواهید قیمت ملک در ترکیه دستتان بیاید این مقاله قیمت ملک در ترکیه را نیز بخوانید.

یک دیدگاه

  1. Pingback:خرید خانه ارزان در ترکیه – خرید ملک در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by
EnglishTurkeySaudi Arabia