خرید خانه های اقساطی در ترکیه. مزایا و معایب آن

خرید خانه های اقساطی در ترکیه. مزایا و معایب آن

خرید خانه های اقساطی در ترکیه

در بسیاری از سایت های ایرانی تبلیغات فروش ملک به صورت اقساط درسراسر ترکیه دیده می شود که ازصحت داشتن یا نداشتن آنها اطمینان نداریم.

بعضی ازملک ها درترکیه قابل فروش نمی باشند یا سندی ندارند وبه صورت مبایعه نامه معامله می شوند.

این قوانین را ما خارجی ها نمی دانیم و فقط مردم ترکیه ووکلا در جریان ریز این مسائل هستند.

بهترین ومطمئن ترین راه برای گرفتن شهروندی و اقامت ترکیه، خرید ملک در استانبول بالای مبلغ ۲۵۰ هزار دلار است. جدید ترین قانونی که برای خارجیان تصویب شده است.

اکثریت تبلیغات این خانه ها به صورت پرداخت ۲۰، ۴۰، یا ۵۰ درصد نقد و مابقی در۲۶، ۴۰ ، ۵۰ … ماه قابل پرداخت است. تنها مزایای این خرید برای شما گرفتن یک خانه خوب با پول کمتر است .

اما تا زمانی که اقساط شما تمام نشود سندی به نامتان نمی شود و اگر دویا سه ماه قسط خود را پرداخت نکنید ممکن است ملکتان را از دست بدهید.

خرید ملک اقساطی مثل این می ماند که از یک کمپانی یک واحد اجاره کرده اید و تا زمانی که سند به نامتان نباشد اقدامی برای اقامت دائم نمی توانید انجام دهید.

ولی به یک نکته دیگر توجه داشته باشید که در هر کشوری هر سال قوانین جدیدی وضع می شود پس چه تضمینی تا آماده شدن ساختمان برای شما وجود دارد.

قراردادی که شما امضا می کنید بسیار مهم است حتی یک کلمه در قرارداد ممکن است به ضرر شما باشد. اما کسانی که برای خرید ملک در ترکیه و اقامت ترکیه در تمامی مراحل یک وکیل با تجربه، با تسلط کامل به قوانین ترکیه و آشنایی با تمام لغات و مفاهیم در زمینه خرید و فروش ملک را در کنارشان داشته باشند در این راه به مشکل بر نمی خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by