ارتباط بین بخش آسیایی و اروپایی در استانبول

ارتباط بین بخش آسیایی و اروپایی در استانبول

مسیرهای بین بخش آسیایی و اروپایی استانبول

افراد زیادی هستند که رفتن از قسمت اروپایی استانبول به قسمت آسیایی را بسیار مشکل تصور می کنند و برای اقامت استانبول و خرید خانه یا سرمایه گذاری دراستانبول به بخش آسیایی فکر نمی کنند.

در صورتی که واقعیت زندگی در استانبول که میتواند رویای هر کسی باشد در قسمت آسیایی وجود دارد و برای شما نمایان است. رفت و آمد بین این دو بخش بسیار ساده است و چند راه برای انتخاب شما وجود دارد.

اصلی ترین بخش ارتباطی از آسیایی به اروپایی اسکودار و کادیکوی میباشد.

از اسکودار برای بشیکتاش و از کادیکوی برای امینونو در ساعت های مختلف کشتی مسافربری وجود دارد.کسانی که باکشتی بین این دو بخش تردد کنند از دیدن دریا و مناظر اطرافشان مسیر برایشان جذاب و کوتاه میشود.

راه دیگر دلموش های زرد رنگ است از کادیکوی به تکسیم میروند، کرایه آنها بین ۸ تا ۱۰ لیر است.

این تاکسی ها از روی پل بوغاز عبور می کنند، پلی که در تمام فیلم های ترکی نمایش داده می شود و چه در روز و چه در شب گذشتن از این پل زیبایی غیر قابل بیانی را دارد.

و اما راه سوم برای افرادی که به مترو علاقه دارند و ترجیح می دهند سریع تر به مقصدشان برسند.در اسکودار و کادیکوی مترو برای ینی کاپی وجود دارد و شما از ینی کاپی خط مترو مارمارای به سمت تکسیم یا هر قسمتی که مد نظرتان است را می توانید سوار شوید.

در تمام سطح شهر استانبول برای تردد بین این دو بخش در مسیر های مختلف اتوبوس از۶ صبح تا ۱۲ شب در رفت آمد می باشد و شما با سرچ کردن در اینترنت می توانید شماره اتوبوس وساعت رسیدن اتوبوس به ایستگاهی که در نزدیکی شما میباشد، اطلاع پیدا کنید.

در تمام قسمت های آسیایی حتی خیابان بغداد که از لوکس ترین خیابانهای قسمت آسیایی می باشد شما به راحتی دسترسی به مترو، کشتی، دولموش، اتوبوس برای رفتن به قسمت اروپایی را دارید اما منطقه کادیکوی و اسکودار به مرکزیت قسمت آسیایی هستند که هر کدام برای خودشان زیبایی های جالبی برای توریست ها و شهروندان دارند.

اگر قصد خرید و فروش ملک در استانبول را دارید، یا به سرمایه گذاری در ترکیه جهت گرفتن شهروندی ترکیه فکر می کنید با پیمان املاک تماس بگیرید، ما بهترین پیشنهاد ها را برای شما داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishTurkeyUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه ملکی و پروسه شهروندی و اقامت دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب
Powered by